Spelbord fanérat i alrot

Spelbord fanérat i alrot
Spelbord fanérat i alrot
Spelbord fanérat i alrot
Spelbord fanérat i alrot
Spelbord fanérat i alrot
Spelbord fanérat i alrot
Spelbord fanérat i alrot
Spelbord fanérat i alrot

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPELBORD, 1800-tal, fanérat i alrot, höjd ca 78, 95x75.5 cm utfällt ca 47.5 cm

Slitage, märken, repor, renovering, komplettering, lagningar

655025

2019-06-17