Klubbat för:
1 800 SEK
1 500 SEK
MAX PAPART (Frankrike, 1911-1994): Komposition, signerad Max Papart, numrerad XV/XV (15/15), färgcarborundum, 46x57 cm
Oramad
655035
2019-06-17