G Thompson oljemålning
Klubbat för:
350 SEK
2 000 SEK
G THOMPSON (England, verksam ca 1850-1875): Motiv av barn som leker vid en skogsflod, signerad G Thompson, olja på duk, ca 50.5x76 cm
A tergo lagningar, duken är ställvis något sliten, fläckar, retuscheringar
655037
2019-06-17