G Thompson oljemålning

G Thompson oljemålning
G Thompson oljemålning
G Thompson oljemålning
G Thompson oljemålning
G Thompson oljemålning
G Thompson oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

2 000 SEK

G THOMPSON (England, verksam ca 1850-1875): Motiv av barn som leker vid en skogsflod, signerad G Thompson, olja på duk, ca 50.5x76 cm

A tergo lagningar, duken är ställvis något sliten, fläckar, retuscheringar

655037

2019-06-17