Egron Lundgren akvarell

Egron Lundgren akvarell
Egron Lundgren akvarell
Egron Lundgren akvarell
Egron Lundgren akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

EGRON LUNDGREN (1815-1875): Motiv av havet, ej signerad, blyerts och akvarell på papper, bildstorlek ca 8.5x14cm

Ej examinerad ur ramen, något gulnad

655052

2019-06-17