Safaristolar

Safaristolar
Safaristolar
Safaristolar
Safaristolar
Safaristolar
Safaristolar
Safaristolar
Safaristolar
Safaristolar
Safaristolar
Safaristolar
Safaristolar
Safaristolar
Safaristolar
Safaristolar
Safaristolar
Safaristolar
Safaristolar

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SAFARISTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, stomme i bok, sits, armlänsband i läder, klädsel i canvas, sitthöjd ca 32 cm

Slitage, märken, repor, en läderband till båda sitser är trasig, en sits saknas canvas, något ostadiga

655053

2019-06-17