Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TOKO SHINODA (Japan, född 1913): "Wood Spirit", signerad och numrerad Toko Shinoda 1/35, litografi, ca 60x46 cm
655071
2019-06-18
Gör en kostnadsfri värdering här