A History of the British Army
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
A HISTOY OF THE BRITISH ARMY, J W Fortescue, 17 vol (varav 5 är kartor), ej komplett, utgivna under slutet av 1800 och början av 1900-talet, samtida klotband,
Omfttande slitage på pärmar och rygg, blekta, veck, fläckar, ehj genomgångna
655073
2019-06-17