Ytterfoder

Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder

Klubbat för:

35 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

YTTERFODER, 1 par, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft, emaljfärger, höjd 21 cm

nagg

655075

2019-06-18