Matta Rölakan

Matta Rölakan
Matta Rölakan
Matta Rölakan
Matta Rölakan
Matta Rölakan
Matta Rölakan

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATTA, rölakan, signerad GK, geometriskt mönster, mått ca 243x176

Smärre slitage, ställvis kraftigt fransbortfall

655078

2019-06-22