Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NORDISKA KOMPANIET, byrå, 1900-tal, vitlackerad, beslag i mässing, 9 lådor, höjd 70, 107x47 cm
Färgbortfall och slitage
655080
2019-06-17
Gör en kostnadsfri värdering här