Empirespegel
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, 1800-talets första hälft, empire, förgylld, bronserad och bemålad dekor, höjd 85x45 cm
Slitage, smärre dekorskador, renoverad och kompletterad, senare underdel och bakstycke, listdel saknas
655098
2019-06-17