Empirespegel

Empirespegel
Empirespegel
Empirespegel
Empirespegel
Empirespegel
Empirespegel

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1800-talets första hälft, empire, förgylld, bronserad och bemålad dekor, höjd 85x45 cm

Slitage, smärre dekorskador, renoverad och kompletterad, senare underdel och bakstycke, listdel saknas

655098

2019-06-17