Kabinettskåp 1700-tal

Kabinettskåp 1700-tal
Kabinettskåp 1700-tal
Kabinettskåp 1700-tal
Kabinettskåp 1700-tal
Kabinettskåp 1700-tal
Kabinettskåp 1700-tal
Kabinettskåp 1700-tal
Kabinettskåp 1700-tal
Kabinettskåp 1700-tal
Kabinettskåp 1700-tal
Kabinettskåp 1700-tal
Kabinettskåp 1700-tal
Kabinettskåp 1700-tal
Kabinettskåp 1700-tal
Kabinettskåp 1700-tal
Kabinettskåp 1700-tal

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KABINETTSKÅP med benställning, barock, valnöt, beslag i smide, invändigt med lådinredning, höjd 152, 105x42 cm

Renoverat och kompleterat, lagningar, listbortfall, senare underrede

655104

2019-06-17