Flickdocka Franz Schmidt

Flickdocka Franz Schmidt
Flickdocka Franz Schmidt
Flickdocka Franz Schmidt
Flickdocka Franz Schmidt
Flickdocka Franz Schmidt
Flickdocka Franz Schmidt
Flickdocka Franz Schmidt
Flickdocka Franz Schmidt
Flickdocka Franz Schmidt
Flickdocka Franz Schmidt

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

FRANZ SCHMIDT & CO BISKVI FLICKDOCKA, 1910-20-tal, huvud märkt "1295, FS & C, 32", bruna insatta blundögon", öppen mun med två tänder och tunga, öppna näsborrar, grop i hakan, rödperuk, femdelad babykropp i massa, klädd i vit dress, längd ca 32 cm

Kropp med skador och slitage, senare peruk

655105

2019-06-17