Kandelabrar samt skål på fot

Kandelabrar samt skål på fot
Kandelabrar samt skål på fot
Kandelabrar samt skål på fot
Kandelabrar samt skål på fot
Kandelabrar samt skål på fot
Kandelabrar samt skål på fot
Kandelabrar samt skål på fot
Kandelabrar samt skål på fot
Kandelabrar samt skål på fot
Kandelabrar samt skål på fot

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

KANDELABRAR, SKÅL PÅ FOT, 1900-tal, bl a Dresden, porslin med dekor av puttis och blommor, höjder ca 9-40 cm

Naggar, större kandelaber svår att fästa

655106

2019-06-20