Skål på fot samt kopp med fat

Skål på fot samt kopp med fat
Skål på fot samt kopp med fat
Skål på fot samt kopp med fat
Skål på fot samt kopp med fat
Skål på fot samt kopp med fat
Skål på fot samt kopp med fat
Skål på fot samt kopp med fat
Skål på fot samt kopp med fat

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SKÅL PÅ FOT, KOPP MED FAT, 1900-tal, porslin, skål på fot Meissen, kopp med meissenliknande märke, höjder ca 7-15,5 cm

Förgyllningsslitage

655112

2019-06-20