Golvvas Kina

Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina
Golvvas Kina

Klubbat för:

80 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

GOLVVAS, Kina, 1800-tal, mandarinporslin, figural dekor och med broken ice, höjd ca 61, största diameter 25 cm

Smärre slitage uppe på mynningen

655113

2019-06-18