Blombord
2019-06-17
655129
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BLOMBORD, gjutjärn, 1900-talets första hälft, genombruten dekor bla i form av akantusblad, höjd ca 62 cm
Bruksslitage, rost