Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÄGARE, sterlingsilver, punsad dekor, höjd ca 16, vikt ca 147 g
Bucklor och ytskador,
655130
2019-06-18
Gör en kostnadsfri värdering här