Silverbägare

Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare
Silverbägare

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÄGARE, sterlingsilver, punsad dekor, höjd ca 16, vikt ca 147 g

Bucklor och ytskador,

655130

2019-06-18