Åsa Jungnelius skulptuer i glas

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÅSA JUNGNELIUS, "Make up", två skulpturer, Kosta, i form av läppstift resp naggelack, signerad 7090800 resp 7090917 KOSTA BODA Å Jungnelius, höjd 21-19 cm

655138

2019-06-17