Anna Ehrner taklampa
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ANNA ERHNER, "Power Pendulum", takarmatur, Kosta Boda, kupa i klarglas med underfång i vitt, förkromat takfäste, signerad "Kosta Boda A. Ehrner 7090867", skärmens höjd ca 30 cm
Obetydligt slitage, framstår som oanvänd
655154
2019-06-18