Anna Ehrner taklampa

Anna Ehrner taklampa
Anna Ehrner taklampa
Anna Ehrner taklampa
Anna Ehrner taklampa
Anna Ehrner taklampa
Anna Ehrner taklampa
Anna Ehrner taklampa
Anna Ehrner taklampa

Klubbat för:

1 500 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

ANNA ERHNER, "Power Pendulum", takarmatur, Kosta Boda, kupa i klarglas med underfång i vitt, förkromat takfäste, signerad "Kosta Boda A. Ehrner 7090867", skärmens höjd ca 30 cm

Kuntoraportti

Obetydligt slitage, framstår som oanvänd

655154

Päivämäärä:

2019-06-18