Anna Ehrner taklampa
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
ANNA ERHNER, "Power Pendulum", takarmatur, Kosta Boda, kupa i klarglas med underfång i vitt, förkromat takfäste, signerad "Kosta Boda A. Ehrner 7090867", skärmens höjd ca 30 cm
Kuntoraportti
Obetydligt slitage, framstår som oanvänd
655154
Päivämäärä:
2019-06-18