Piedestaler

Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler
Piedestaler

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIEDESTALER, 1 par, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, kanelerade stammar, höjd ca 91, plattans diameter 27 cm

Slitage, färgbortfall, retuscher

655157

2019-06-17