Hatthylla

Hatthylla
Hatthylla
Hatthylla
Hatthylla
Hatthylla
Hatthylla
Hatthylla
Hatthylla

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HATTHYLLA/ KLÄDHÄNGARE, 1900-talets första hälft, 9 vitmetall dubbelkrokar, vitmålat trä stänger, bredd ca 106 cm

Bruksslitage, senare målad, repor, märken

655160

2019-06-19