Klubbat för:
12 000 SEK
10 000 SEK
DAMARBETSBORD, Louis XVI, omkirng 1800, fanerat i idegran, förgyllda beslag, höjd ca 76, 87x54 cm, nyckel finns
Slitage
655166
2019-06-17