Bord Louis XVI

Bord Louis XVI
Bord Louis XVI
Bord Louis XVI
Bord Louis XVI
Bord Louis XVI
Bord Louis XVI
Bord Louis XVI
Bord Louis XVI
Bord Louis XVI
Bord Louis XVI
Bord Louis XVI
Bord Louis XVI
Bord Louis XVI
Bord Louis XVI
Bord Louis XVI
Bord Louis XVI
Bord Louis XVI
Bord Louis XVI
Bord Louis XVI
Bord Louis XVI

Klubbat för:

12 000 SEK

10 000 SEK

DAMARBETSBORD, Louis XVI, omkirng 1800, fanerat i idegran, förgyllda beslag, höjd ca 76, 87x54 cm, nyckel finns

Slitage

655166

2019-06-17