Fruktknivar Carl Fredrik Heinze Danmark

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FRUKTKNIVAR, GAFFELDEL, 9 dlr, silver, fruktknivar Carl Fredrik Heinze, Danmark, gaffeldel stämplad 925 med svenska importstämplar, längder ca 17 cm, total vikt ca 324g

Repor förkommer

655167

2019-06-20