Belyst Skylt
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BELYST SKYLT ´´Hotel´´, 1900-talets andra hälft, plast, blå bokstäver mot vit fond, med lysrör, text på båda sidorna, höjd ca 50, 120x17 cm
Slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
655168
2019-06-19