Sven X:et Erixon färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN X:ET ERIXON (1899-1970): Blomsterhandlerska i Paris, signerad Sven Erixon, färglitografi, 115/262, bildytra ca 45x55 cm

Gulnad

655169

2019-06-17