Karl Bergman Skärgård
2019-06-17
655170
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARL BERGMAN (1891-1965): Kustlandskap med segelbåtar, signerad K Bergman, olja på duk, ca 57x97 cm