Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, 1900-talets början, vitmålat furu och MDF, 1 dörr med bakomliggande hyllplan, höjd ca 167, 50x36 cm
Bruksslitage, senare målat, mindre repor, MDF är senare
655173
2019-06-19
Gör en kostnadsfri värdering här