Eero Aarnio ´´Flamingo´´ stolar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EERO AARNIO (född 1932), "Flamingo", stolar, 1 par, 1970-tal, svartlackerade, grön klädsel i textil, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage

655174

2019-06-19