Hans J. Wegner gungstol ML-33
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HANS J WEGNER, gungstol, modell ML-33, betsad teak, klädsel i blå textil, Danmark, 1900-talets mitt, höjd ca 79, bredd ca 62, djup ca 76 cm, formgiven 1940
Lagning, förstärkningar i smide
655175
2019-06-18