Hans J. Wegner gungstol ML-33

Hans J. Wegner gungstol ML-33
Hans J. Wegner gungstol ML-33
Hans J. Wegner gungstol ML-33
Hans J. Wegner gungstol ML-33
Hans J. Wegner gungstol ML-33
Hans J. Wegner gungstol ML-33
Hans J. Wegner gungstol ML-33
Hans J. Wegner gungstol ML-33
Hans J. Wegner gungstol ML-33
Hans J. Wegner gungstol ML-33
Hans J. Wegner gungstol ML-33
Hans J. Wegner gungstol ML-33

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HANS J WEGNER, gungstol, modell ML-33, betsad teak, klädsel i blå textil, Danmark, 1900-talets mitt, höjd ca 79, bredd ca 62, djup ca 76 cm, formgiven 1940

Lagning, förstärkningar i smide

655175

2019-06-18