Axel Törneman etsning

Axel Törneman etsning
Axel Törneman etsning
Axel Törneman etsning
Axel Törneman etsning
Axel Törneman etsning
Axel Törneman etsning

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

AXEL TÖRNEMAN (1880-1925): Skogslandskap, signerad Törneman, gouache, bladmått 12x12,5 cm

655203

2019-09-29