Ikon med silverrisa i kiota

Ikon med silverrisa i kiota
Ikon med silverrisa i kiota
Ikon med silverrisa i kiota
Ikon med silverrisa i kiota
Ikon med silverrisa i kiota
Ikon med silverrisa i kiota
Ikon med silverrisa i kiota
Ikon med silverrisa i kiota

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

300 EUR

IKON, Ryssland, tidigt 1900-tal, förgylld silverrisa, 2 opaler, 1 safir, 11,5x9, kiotans yttermått 22x19 cm

655208

2019-06-17