Orientmatta Kina 1900-tal
2019-06-20
655223
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ORIENTMATTA, Kina, ca 305 x 245 cm
Bruksslitage, fläckar