Stephan Lundh

Stephan Lundh
Stephan Lundh
Stephan Lundh
Stephan Lundh
Stephan Lundh
Stephan Lundh

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

STEPHAN LUNDH (född 1927) Motiv från Öland, signerad S Lundh -90, olja på duk, ca 66x81 cm

655228

2019-06-17