William Manners oljemålning

William Manners oljemålning
William Manners oljemålning
William Manners oljemålning
William Manners oljemålning
William Manners oljemålning
William Manners oljemålning
William Manners oljemålning
William Manners oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILLIAM MANNERS (1860-1930): Landskap med vattendrag och man på väg, signerad och daterad W Manner 1891, olja på pannå, ca 28x38 cm

655233

2019-06-17