Oljemålning efter goya

Oljemålning efter goya
Oljemålning efter goya
Oljemålning efter goya
Oljemålning efter goya
Oljemålning efter goya
Oljemålning efter goya

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, kopia efter Francisco Goya, olja på pannå, ca 9,5x9,5 cm

655235

2019-06-17