Mats Pehrson blandteknik

Mats Pehrson blandteknik
Mats Pehrson blandteknik
Mats Pehrson blandteknik
Mats Pehrson blandteknik

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATS PEHRSON (född 1958): Komposition, monogramsignerad och daterad à tergo -04, blandteknik på duk, ca 81x46 cm

655238

2019-06-21