Butiksinredning monterskåp

Butiksinredning monterskåp
Butiksinredning monterskåp
Butiksinredning monterskåp
Butiksinredning monterskåp
Butiksinredning monterskåp
Butiksinredning monterskåp
Butiksinredning monterskåp
Butiksinredning monterskåp

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKÅP, 1900-talets första del, butiksinredning, bonad björk, fällbara glasluckor, invändigt med löstagbara lådor, höjd ca 181, 123x60 cm

Slitage

655250

2019-06-17