Franz von Lenbach oljemålning

Franz von Lenbach oljemålning
Franz von Lenbach oljemålning
Franz von Lenbach oljemålning
Franz von Lenbach oljemålning
Franz von Lenbach oljemålning
Franz von Lenbach oljemålning
Franz von Lenbach oljemålning
Franz von Lenbach oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

FRANZ VON LENBACH, (1836-1904): Porträtt av flicka, signerad, olja på duk, ca 30,5x24,5 cm

Krackelyr

655251

2019-06-18