Cartier Tank förgyllt silver 1980-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CARTIER, Tank, armbandsur, förgyllt silver, 1980-tal, quarts, refnr. 63022/681006, läderarmband original, sölja original, 22,5x22,5 mm, originalcertifikat, manual samt box medföljer

Verket går ej vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Slitage, repor på glas

655261

2019-06-18