Roland Svensson
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Ålderdomlig interiör, Isle of Foula Shetland", signerad roland S., HC, färglitografi, bildmått ca 55x35 cm
Läs mer
655269
2019-08-20