Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Ålderdomlig interiör, Isle of Foula Shetland", signerad roland S., HC, färglitografi, bildmått ca 55x35 cm

Läs mer

655269

2019-08-20