Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

Osåld

Utropspris

10 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (5) "Skärgård", komplett svit med fem färglitografier, signerade roland S, 50/350, rammått ca 48x58, 59x43, 62x46, 48x61, 47x63 cm,
Omfattar: "Våris", "Sommarhav", "Utskär/Jägaren", "Tjockan kommer in", "Höst Bullerö"

Läs mer

655270

2019-08-20