Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Efter regn", signerad roland S., 410/500, färglitografi, bildmått ca 29x43 cm

Läs mer

655271

2019-08-20