Skrin med spelmarker

Skrin med spelmarker
Skrin med spelmarker
Skrin med spelmarker
Skrin med spelmarker
Skrin med spelmarker
Skrin med spelmarker
Skrin med spelmarker
Skrin med spelmarker
Skrin med spelmarker
Skrin med spelmarker
Skrin med spelmarker
Skrin med spelmarker
Skrin med spelmarker
Skrin med spelmarker

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKRIN, med spelmarker, troligen Ryssland, 1800-tal, genombruten florar dekor i elefenben, höjd ca 6,5, 22x18 cm

Skador och bortfall, nyckel saknas

655275

2019-06-20