Pokaler

Pokaler
Pokaler
Pokaler
Pokaler
Pokaler
Pokaler
Pokaler
Pokaler

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

POKALER med lock, 2 st., 1700-talets slut, graverad, slipad och förgylld dekor, höjd ca 23 cm

ett lock med nagg invändigt, slitage

655277

2019-06-17