Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
POKALER med lock, 2 st., 1700-talets slut, graverad, slipad och förgylld dekor, höjd ca 23 cm
ett lock med nagg invändigt, slitage
655277
2019-06-17
Gör en kostnadsfri värdering här