Klubbat för:
31 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
GIOVANNI FATTORI (1825-1908), kustlandskap, signerad, olja på pannå, ca 10,5x26 cm
655279
2019-06-18
Gör en kostnadsfri värdering här